image image image
ZSV - vnútorné prostredie pre zdravotníctvo There are no translations available.Obsahujú uzavretý chladiaci okruh, reguláciu, zásobník vody, čerpadlo s bypassom, ovládanie, signalizáciu porúch, ochrany typ J-xx, vzduchom chladený obsahuje štandardne axiálne ventilátory. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.

ZSV - vonkajšie prostredie pre zdravotníctvo There are no translations available.Chladiče sú kompaktné do vonkajšieho prostredia. V zime treba vodu vypúšťať, alebo použiť nemrznúcu zmes. V ohni pozinkovaný rám, zinkované plechy prášková farba do vonkajšieho prostredia, alebo nerez prevedenie. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.

ZSV - delené systémy pre zdravotníctvo There are no translations available.Chladiče ako delené systémy s oddeleným kondenzátorom, kde chladič vody je umiestnený vo vnútri a kondenzátor vonku. Všetko teplo sa odvádza do vonkajšieho prostredia. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.

Охладители жидкости Здравоохранение

ZSV - vnútorné prostredie pre zdravotníctvo

There are no translations available.

ZSV - vnútorné prostredieObsahujú uzavretý chladiaci okruh, reguláciu, zásobník vody, čerpadlo s bypassom, ovládanie, signalizáciu porúch, ochrany typ J-xx, vzduchom chladený obsahuje štandardne axiálne ventilátory. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.ZSV - vonkajšie prostredie pre zdravotníctvo

There are no translations available.

ZSV - vonkajšie prostredieChladiče sú kompaktné do vonkajšieho prostredia. V zime treba vodu vypúšťať, alebo použiť nemrznúcu zmes. V ohni pozinkovaný rám, zinkované plechy prášková farba do vonkajšieho prostredia, alebo nerez prevedenie. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.ZSV - delené systémy pre zdravotníctvo

There are no translations available.

ZSV - delené systémyChladiče ako delené systémy s oddeleným kondenzátorom, kde chladič vody je umiestnený vo vnútri a kondenzátor vonku. Všetko teplo sa odvádza do vonkajšieho prostredia. Praktické použitie v zdravotníctve majú pri chladení Lineárnych urýchlovačov a magentických rezonancií, prípadne v chladení iných technologických procesoch prebiehajúcich v zdravotníctve.